اطلاعیه های آموزشی

شیوه نامه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی (Ph.D)و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش بر اساس مجوزدفتر گسترش آموزش عالی ، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در چارچوب برنامه های توسعه اجتماعی و فرهنگی، سیاستهای نظام آموزش عالی کشور و همچنین برنامه های استراتژیک دانشگاه در زمینه گسترش فعالیت دردوره های تحصیلات تکمیلی با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان ایرانی و تربیت نیروی انسانی متخصص، از میان داوطلبان واجد شرایط، برای سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در مقطع دکترا دانشجو می پذیرد.

شرایط عمومی :
۱-اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان مصرح قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۲-نداشتن سوء پیشینه کیفری به تشخیص مراجع ذی صلاح
۳-نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی

شرایط اختصاصی:
۱-دارا بودن مدرک رسمی کارشناسی ارشد از دانشگاههای معتبرداخلی یا خارجی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
توجه: انطباق و معادل سازی مدارک تحصیلی دانش آموختگان خارج از کشور بر عهده مراجع ذیصلاح وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.
۲-ثبت نام و شرکت در مصاحبه تخصصی و قبولی در آن

وضعیت نظام وظیفه :
۱-دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه، معافیت دائم و یا معافیت تحصیلی.
۲-اعطای معافیت تحصیلی به مشمولینی که دارای غیبت می باشند و یا فرصت آنان به پایان رسیده است امکان پذیر نیست.
سهمیه ایثارگران :
سهمیه ها مطابق دفترچه راهنمای آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹سازمان سنجش آموزش کشور اعمال میشود.
ویژگیهای دوره:
۱-مدرک دانش آموختگی ،مدرک رسمی دانشگاه آزاد اسلامی است.
۲-دانشجو به هنگام ثبت نام ملزم به پرداخت شهریه کامل هر نیمسال تحصیلی میباشد.
۳-انتقال یا مهمان شدن پذیرفته شدگان واحد بین المللی کیش به سایر واحدها ممنوع است.

مدارک لازم جهت ثبت تقاضا درسامانه جامع آموزش :
داوطلبان محترم جهت شرکت در آزمون اختصاصی دوره کارشناسی ارشد واحد بین المللی کیش لازم است در مهلت تعیین شده به سامانه جامع آموزش به آدرس Iaukishint.ac.ir/reg مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام صرفاً در یکی از رشته های مورد نظر ( جدول رشته های مورد پذیرش ) و بارگذاری مدارک مورد نیاز، به شرح زیر اقدام نمایند.
۱-عکس ۴*۳ پرسنلی
۲-تمام صفحات شناسنامه
۳-کارت ملی
۴-گواهی مدرک کارشناسی
۵-گواهی مدرک کارشناسی ارشد
۶-گواهی پایان تحصیلات و ریز نمرات تایید شده مقطع کارشناسی ارشد.
تبصره: داوطلبانی که دارای مدرک غیررسمی /دوره های آموزش های آزاد می باشند، باید مدرک آنان پیش از ثبت نام، به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۷-سوابق تحصیلی، علمی، پژوهشی، افتخارات علمی.
۸-مدارک مربوط به سهمیه ایثارگران (متقاضیان سهمیه مربوط)
۹-واریز مبلغ ۱۱۰۰۰۰۰ریال ( یک میلیون و صد هزار ریال) هزینه ثبت نام از طریق درگاه الکترونیکی(وجه پرداختی در صورت انصراف و یا عدم پذیرش به هیچ عنوان مسترد نمی گردد)
تذکر مهم: عدم تکمیل فرآیند ثبت نام و یا ثبت نام اشتباه در سامانه جامع آموزش منجر به محرومیت از شرکت در آزمون اختصاصی میشود.

نکات مهم :
۱-مسئولیت صحت تمامی مدارک ارائه شده بر عهده داوطلب می باشد.
۲-کلیه مدارک و مستندات مندرج در این شیوه نامه لازم است در مهلت مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه بارگذاری گردد. به مدارکی که خارج از مهلت مقرر بارگذاری شوند در زمان مصاحبه ترتیب اثر داده نخواهد شد و امتیازی به آنها تعلق نمیگیرد.
تبصره: نقص مدرک یا بارگذاری مدارک غیر مربوط و یا وجود هر گونه مغایرت در مدارک بارگذاری شده، در هر مرحله از پذیرش یا تحصیل، منجر به لغو قبولی خواهد شد و کلیه شهریه های دریافتی مسترد نخواهد شد.
۳-ارائه اصل مدارک تحصیلی، ریزنمرات، تعهد محضری، و واریز شهریه تحصیلی، پس از اعلام نتیجه نهایی و پذیرش دانشجو الزامی است.
۴-برگزاری کلاس ها و ادامه تحصیل در هر یک از رشته های مورد پذیرش، منوط به حد نصاب رسیدن تعداد دانشجویان در آن رشته برابر مصوبات دانشگاه است. فقط در صورت عدم تشکیل رشته، شهریه داوطلب مسترد و ثبت نام او کان لم یکن تلقی میشود.
۵-داوطلبانی که در حال حاضر دانشجوی ترم آخردوره کارشناسی ارشد هستند در صورت پذیرش، چنانچه در زمان ثبت نام موفق به اخذ گواهی فراغت از تحصیل نگردند، ارائه گواهی اتمام دوره شامل تعداد واحد گذرانده با ذکر معدل از دانشگاه مربوطه جهت ثبت نام الزامی است.

تماس با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش:
داوطلبان محترم می توانند پس از مطالعه دقیق این اطلاعیه برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هرگونه مشکل احتمالی ، با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایند.
۰۹۰۲۱۳۹۷۲۷۳ – ۰۹۰۲۱۳۹۷۲۷۴ – ۰۷۶۴۴۴۲۰۹۴۹ – ۰۷۶۴۴۴۲۰۹۵۰

ورود به سامانه ثبت نام

دکمه بازگشت به بالا