آموزش

فرم ثبت نام مقاطع تحصیلات تکمیلی (دکترا-کارشناسی ارشد)

با سلام خدمت داوطلبان عزیز; به دانشگاه آزاد اسلامی ،واحد بین الملل کیش خوش آمدید.

پیرو مجوز سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی،

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا (PHD) بر اساس شیوه نامه ، مصاحبه و آزمون داخلی دانشجو می پذیرد.

ثبت‌نام از متقاضیان این آزمون صرفاً از طریق سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی  از روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۸/۶ آغاز و تا پایان روز جمعه ۹۹/۸/۱۶ ادامه خواهد داشت.

متقاضیان لازم است با مراجعه به سامانه ثبت‌نام و تهیه کارت اعتباری ۱۰۶۰۰۰۰ ریالی نسبت به ثبت‌نام در مجموعه امتحانی مورد نظر خود اقدام کنند. جدول رشته/محل‌های دایر در واحد بین‌الملل کیش از طریق سامانه ثبت‌نام قابل مشاهده و دریافت است.

هر داوطلب متناسب با مجموعه امتحانی مورد نظر می‌تواند حداکثر تا ۳۰ کد رشته/محل را انتخاب و در فرم ثبت‌نام درج کند. آزمون این دوره به صورت مصاحبه مجازی خواهد بود و زمان و نحوه برگزاری آزمون (مصاحبه مجازی) در هفته آخر آبان ماه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تذکر:هرگونه درخواست انتقال و میهمانی از واحد بین‌الملل کیش به سایر واحدهای دانشگاهی اعم از عادی و یا بین‌المللی ممنوع خواهد بود.

لازم به ذکر است؛ پذیرش نهایی در این دوره منوط به نتیجه ارزیابی گروه تخصصی مربوطه مبنی بر احراز شرایط علمی به منظور تحصیل در رشته مورد نظر خواهد بود. نتیجه نهایی مبنی بر پذیرش و یا عدم پذیرش افراد در نیمه اول آذر ماه توسط مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی اعلام خواهد شد.

داوطلب گرامی جهت ثبت نام از آخرین نگارش مرورگرهای Google Chrome و یا Mozilla Firefox استفاده نمایید.

در صورتی که قبلا نسبت خرید کارت اعتباری اقدام نموده اید می توانید از طریق بخش بازیابی کارت نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری خریداری شده اقدام نمایید .

لینک خرید کارت اعتباری کارشناسی ارشد لینک بازیابی کارت ارشد

ورود به سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد


لینک خرید کارت اعتباری دکترا لینک بازیابی کارت دکترا ورود به سامانه ثبت نام دکترا

در صورت وجود هرگونه سوال و یا مشکلات احتمالی میتوانید با واحد ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش در تماس باشید: – ۰۷۶۴۴۴۲۵۸۶۵ – ۰۷۶۴۴۴۲۵۸۶۶

دکمه بازگشت به بالا