اطلاعیه های آموزشیروابط عمومی

اطلاعیه مهم: راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون واحد بین المللی کیش

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع می رساند نتایج پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون واحد بین الملل کیش سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org قابل مشاهده است.

پذیرفته شدگان که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته‌اند، باید هنگام ثبت‌نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.

زمان و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان برای ثبت نام:

با توجه به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صورت می گیرد، لذا تمام پذیرفته شدگان نهایی لازم است در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۸ و ۹ شهریورماه ۱۴۰۰ جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه کنند.

عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت نام:

مدارکی که لازم است مطابق دستورالعمل اعلام شده از طریق شبکه پستی ارسال شود، شامل اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل، تصویر کل صفحات شناسنامه، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام‌‌رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (برای مشمولین ۱۲ قطعه)، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد را مشخص کند، تکمیل تمام فرمهای ثبت نام و فرمهای مربوط به تعهدات و سایر فرمهایی که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است.

چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است، ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

در صورت وجود سوال و یا هرگونه مشکل احتمالی میتوانید با شماره ۰۹۰۲۱۳۹۷۲۷۳ و یا ۰۷۶۴۴۴۲۲۷۲۰داخلی ۶۰۰ تماس حاصل نمایید.

آدرس پستی دانشگاه جهت ارسال مدارک: جزیره کیش ، بلوار سنائی، میدان ماشه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش – کد پستی ۷۹۴۱۷۷۵۸۸۳
شماره تماس : ۰۷۶۴۴۴۲۲۷۲۰ واحد ثبت نام داخلی:۶۰۰

دکمه بازگشت به بالا