اطلاعیه های آموزشیاطلاعیه های پژوهشیمعاونت علمی (آموزشی-پژوهشی)

اطلاعیه مهم: برگزاری دومین جلسه پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکترا تخصصی-اردیبهشت ۱۴۰۰

نظر به برگزاری جلسات پیش دفاع به صورت متمرکز، دومین جلسه پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکترا در ابتدای اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

بدین منظور کلیه دانشجویانی که قصد دفاع در دومین جلسه پیش دفاع متمرکز دارند می بایست ابتدا کلیه تاییده های آموزش و شهریه را دارا بوده و سپس نسبت به تشکیل پرونده در پژوهش اقدام نمایند.

تاییدیه های آموزش شامل نمره زبان، کنترل دروس پاس شده و کنترل سنوات مجاز آموزشی می باشد.مطابق قوانین آموزشی دانشجویانی که طول مدت تحصیل آنها بیش از مدت مجاز تحصیلی دوره دکتری تخصصی می باشد می بایست به قید فوریت در این خصوص با کارشناس آموزش رشته تماس حاصل نمایند تا نسبت به مکاتبه و طرح موضوع در شورای آموزشی استان و یا سازمان مرکزی اقدامات لازم صورت گیرد. از آنجا که این فرآیند و دریافت نتیجه شورای آموزشی استان زمانبر می باشد مسئولیت هرگونه تاخیر در برگزاری جلسه پیش دفاع بر عهده دانشجویان می باشد.

دانشجویان دارای شرایط دفاع بعد از دریافت تاییدیه های لازم از آموزش و شهریه حداکثر تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ می توانند با در دست داشتن مدارک لازم به کارشناس پژوهش گرایش خود مراجعه نمایند. دانشجویانی که تا آخر وقت اداری (۱۵:۳۰) روز ۳۱ فروردین ماه طرح های آنها در مرحله ۹ سامانه پژوهشیار قرار گرفته باشد مجاز به ثبت نام برای شرکت در جلسات پیش دفاع متمرکز در اواخر اردیبهشت ماه هستند.به درخواستهای بعد از این تاریخ به هیچ عنوان پاسخ داده نمیشود و دانشجویانی که به هر دلیل در این دوره نتوانند در پیش دفاع شرکت کنند، باید در دوره بعدی پیش دفاع شرکت نمایند.

کارشناسان آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش:
مدیر آموزش: خانم صیافان
خانم قنبری: کارشناس آموزش رشته های پزشکی و دندانپزشکی ،مهندسی عمران ،روابط بین الملل،علوم سیاسی،روانشناسی،
خانم حبیبی: کارشناس آموزش رشته های حسابداری، مدیریت، آموزش زبان انگلیسی،مالی –مهندسی مالی،علوم اقتصادی
خانم پور رجب: کارشناس آموزش رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق،معماری، شهرسازی،مهندسی پزشکی -بیوالکترونیک،مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع،مهندسی اجرایی-عمران

کارشناسان پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش:
خانم صالحی: مدیر پژوهش 
خانم صالحی: کارشناس پژوهش رشته های مهندسی
خانم حسنی: کارشناس پژوهش رشته های علوم انسانی
خانم گلی زاده: کارشناس پژوهش رشته های مدیریت و حسابداری

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی،همواره میتوایند از طریق سامانه تیکتینگ واحد بین الملل کیش و یا از طریق شماره های داخلی واحد با کارشناسان در تماس باشید.

شرایط لازم برای “پیش دفاع”،” دفاع” و تسویه حساب دانشجویان دکتری تخصصی

معاونت آموزش و پژوهش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش

دکمه بازگشت به بالا