اطلاعیه های پژوهشی

اطلاعیه مهم: برگزاری چهارمین جلسه پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکترا تخصصی-شهریور ۱۴۰۰

نظر به برگزاری جلسات پیش دفاع به صورت متمرکز، چهارمین جلسه پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکترا در شهریورماه برگزار خواهد شد.

بدین منظور کلیه دانشجویانی که قصد دفاع در چهارمین جلسه پیش دفاع متمرکز دارند می بایست یکسال از تاریخ تصویب پروپوزال در سامانه پژوهشیار گذشته باشد و همچنین ضمن اخذ کلیه تاییده های آموزش و شهریه ،سپس نسبت به تشکیل پرونده در پژوهش اقدام نمایند.

تاییدیه های آموزش شامل نمره زبان، کنترل دروس پاس شده و کنترل سنوات مجاز آموزشی می باشد.مطابق قوانین آموزشی دانشجویانی که طول مدت تحصیل آنها بیش از مدت مجاز تحصیلی دوره دکتری تخصصی می باشد می بایست به قید فوریت در این خصوص با کارشناس آموزش رشته تماس حاصل نمایند تا نسبت به مکاتبه و طرح موضوع در شورای آموزشی استان و یا سازمان مرکزی اقدامات لازم صورت گیرد. از آنجا که این فرآیند و دریافت نتیجه شورای آموزشی استان زمانبر می باشد مسئولیت هرگونه تاخیر در برگزاری جلسه پیش دفاع، بر عهده دانشجویان می باشد.

دانشجویان دارای شرایط دفاع بعد از دریافت تاییدیه های لازم از آموزش و شهریه حداکثر تا ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ می توانند با در دست داشتن مدارک لازم به کارشناس پژوهش گرایش خود مراجعه نمایند. دانشجویانی که تا پایان وقت اداری (۱۵:۳۰) روز ۸ شهریورماه طرح های آنها در مرحله ۹ سامانه پژوهشیار توسط واحد کیش قرار گرفته باشد مجاز به ثبت نام برای شرکت در چهارمین جلسات پیش دفاع متمرکز در شهریورماه هستند.به درخواستهای بعد از این تاریخ (۲۱ مرداد ۱۴۰۰)به هیچ عنوان پاسخ داده نمیشود و دانشجویانی که به هر دلیل در این دوره نتوانند در پیش دفاع شرکت کنند، باید در دوره بعدی پیش دفاع شرکت نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده پیش دفاع در واحد پژوهش:

۱-دانلود و تکمیل فرم آمادگی پیش دفاع (دانلود)

۲-دانلود و تکمیل فرم شماره ۹ (دانلود)

۳-ارایه استعلام ایرانداک و گزارش همانندجویی زیر ۳۰ درصد با امضا استاد راهنما

۴-ارایه نمره قبولی زبان با تایید آموزش (استثنایا به علت شرایط کرونا و مطابق بخشنامه ۱۰/۹۳۲ مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷در این دوره میتواند ارایه نشود)

۵- ارایه دو گزارش کار ۶ ماهه مورد تایید اساتید (دانلود)

۶-هماهنگی با کارشناس پژوهش جهت اخذ استعلامات کتبی مقالات

۷-تکمیل و ارایه فایل کامل پروپوزال شامل امضا تمامی صفحات (دانلود پروپوزال)

۸-گذشت بیش از یکسال از تاریخ تصویب پروپوزال در سامانه پژوهشیار

۹-تکمیل مراحل ۹گانه سامانه پژوهشیار

۱۰-امضا اساتید راهنما و مشاور بر روی تمامی صفحات مقالات

همانند دوره های پیشین برگزاری جلسات پیش دفاع متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه وادافا به نشانی http://vadafa.iauec.ac.ir تاریخ و زمان موردنظر خود برای برگزاری جلسه پیش دفاع متمرکز را رزرو کنند.

روزهای دوشنبه ۱۵ شهریور تا چهارشنبه ۱۷ شهریور به عنوان زمان رزرو دانشجویان متقاضی شرکت در چهارمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز تعیین شده است.

کارشناسان آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش:
مدیر آموزش: خانم صیافان
خانم قنبری: کارشناس آموزش رشته های پزشکی و دندانپزشکی ،مهندسی عمران ،روابط بین الملل،علوم سیاسی،روانشناسی،
خانم حبیبی: کارشناس آموزش رشته های حسابداری، مدیریت، آموزش زبان انگلیسی،مالی –مهندسی مالی،علوم اقتصادی
خانم پور رجب: کارشناس آموزش رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق،معماری، شهرسازی،مهندسی پزشکی -بیوالکترونیک،مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع،مهندسی اجرایی-عمران

کارشناسان پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش:
خانم صالحی: مدیر پژوهش 
خانم صالحی: کارشناس پژوهش رشته های مهندسی
خانم حسنی: کارشناس پژوهش رشته های علوم انسانی
خانم میرزابیاتی: کارشناس پژوهش رشته های مدیریت و حسابداری

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی،همواره میتوایند از طریق سامانه تیکتینگ واحد بین الملل کیش و یا از طریق شماره های داخلی واحد با کارشناسان در تماس باشید.

شرایط لازم برای “پیش دفاع”،” دفاع” و تسویه حساب دانشجویان دکتری تخصصی

معاونت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش

دکمه بازگشت به بالا