ریاست

انتصاب دکتر علیرضا لرک به عنوان معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش

به گزارش روابط عمومی واحد کیش، دکتر مجتبی دستوری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش طی حکمی جناب آقای دکتر علیرضا لرک را به عنوان معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش منصوب نمود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن drlork.jpg است


متن حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علیرضا لرک
با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجربه سرکار عالی و پیرو مجوزهای اخذ شده؛ شما را به سمت سرپرست حوزه معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش منصوب می نمایم.
امید است با توکل به خداوند متعال و در سایه توجهات امام عصر(عج) و بهره گیری از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و با رعایت اصول قانون مداری و امانتداری در انجام امور محوله موفق و پیروز باشید.

و من الله التوفیق
دکتر مجتبی دستوری
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش

دکتر علیرضا لرک عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و دارای مدرک دکترای عمران می باشد و در سوابق ایشان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاداسلامی واحد صفادشت، مدیر حوزه IT و انفورماتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت، مدیرگروه کارشناسی ارشد مهندس عمران و مدیر گروه کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت، سرپرست ساخت و نصب سازه های نیروگاه اتمی بوشهر و سرپرست رنگ و سند پلاست نیروگاه اتمی بوشهر به چشم می خورد.

از دیگر افتخارات ایشان انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر سال ۱۳۹۸ واحدهای غرب استان تهران می باشد.

دکمه بازگشت به بالا