اطلاعیه های آموزشی

دستورالعمل نحوه برگزاری امتحانات بر روی سامانه دان جهت امتحانات نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹-ویژه دانشجویان

کلیه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ به صورت آنلاین و تستی می باشد

۱-ورود دانشجو به سامانه دان الزامی است در غیر اینصورت غایب امتحان محسوب خواهد شد.

۲- دانشجویان باید پس از شروع آزمون در طی زمان امتحان، پاسخنامه را حتما در سیستم دان بارگذاری نمایند. چنانچه دانشجو در بارگذاری سوالات به هر علتی مشکل داشت، می‌تواند پاسخنامه را حداکثر ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بعد از اتمام امتحان به ایمیل استاد خود ارسال نمایند.

۳-دانشجویان قبل از بارگذاری پاسخنامه، مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، نام درس و نام استاد را به صورت خوانا روی برگه پاسخنامه امتحان نوشته و سپس بارگذاری نمایند.

۴-دانشجویان حتما در عنوان ایمیل ارسالی، نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، نام درس و استاد را بنویسند. ایمیل اساتید در برگه سوالات وجود دارد .

۵-دانشجویان حتما هر چه سریع‌تر برنامه امتحانی ثبت شده در آموزشیار را به‌دقت با برنامه امتحانی سامانه دان مقایسه نموده و در صورت وجود هر گونه مشکلی در ثبت آزمون و تاریخ امتحانت، مشکلات را به پشتیبانی‌های فنی دانشکده اطلاع رسانی کنند تا قبل از زمان امتحان مشکلات آنها رفع شود.

۶-دانشجویان در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان برگزاری امتحانات مجازی حتما با شماره تماس‌های اعلام شده ستاد امتحانات و پشتیبانی فنی دانشکده مربوطه تماس بگیرند.

۷-ترجیحا دانشجویان با کامپیوتر یا لپ تاپ در امتحانات شرکت کنند و نرم افزارهای باز کردن فایل‌های pdf و تصویری و کاهش دهنده حجم را داشته باشند.

۸- در صورت تداخل امتحان توصیه می‌شود دانشجو برای مدیریت زمان حضوری به دانشکده مراجعه نماید تا وقت اضافی برای پاسخگویی به دو امتحان برای دانشجو در نظر گرفته شود.

۹-امتحان دروس معرفی به استاد بصورت حضوری با هماهنگی با آموزش دانشکده انجام می‌گیرد.

۱۰- با توجه به برنامه احتمالی خاموشی‌های منطقه‌ای در روزهای امتحان، توصیه می‌شود دانشجویان به برنامه زمان‌بندی خاموشی‌ توجه کرده و تلفن همراه و لپ تاپ خود را بطور کامل شارژ کنند. در بازه امتحانی خود حتما اینترنت موبایلی نیز در اختیار داشته باشند تا در صورت ضرورت از آن استفاده نمایند.

۱۱-بارم آزمون هر درس صرفا ۱۰ نمره است.(۱۰ نمره دیگر به فعالیتهای کلاسی اختصاص داردو در اختیار اساتید می باشد.)

۱۲-زمان ثبت اعتراض حداکثر ۷۲ ساعت بعد از اعلام نمرات توسط استاد است.به درخواست های رسیده بعد از زمان مذکور، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ویدیو های آموزشی مخصوص دانشجویان

در این ویدئو نحوه شرکت در آزمون آفلاین برای دانشجویان در سامانه دان توضیح داده می‌شود.
در این ویدئو نحوه شرکت در آزمون آنلاین تستی برای دانشجویان در سامانه دان توضیح داده می‌شود.
در این ویدئو نحوه شرکت در آزمون آنلاین تشریحی برای دانشجویان در سامانه دان توضیح داده می‌شود.


معاونت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

واحد بین الملل کیش

دکمه بازگشت به بالا